OZONUN AKTİF DOKUNUŞLARI
Garanti Şartları

 

OZON AKTİF ŞİRKET İLKELERİ 

 •                 Satış ve bayiliklerimiz kendi konusunda uzman, klinik , doktor ,hastane , standartlarımıza uygun güzellik ve SPA merkezleri ve eczanelerdir.
 •                Güzellik, SPA ve eczaneler ulaşılması gereken bayilik zincirinde doğrudan kullanıcı ve müşteriler ile ürünün  tanıştırıldığı ve standartları belirtilmiş olan merkez tarafından fiyatlandırma ve kotalarıyla belirlenir  .
 •                İnternette e-ticaret , lokman hekim, aktarda ve çok katlı pazarlama yöntemlerine dayalı network , v.b noktalarda ve bağlantılarda sistemimiz haricinde  satışı  yapılamaz.
 •                Ozon Aktif Türkiye genelinde , İl, İlçe, Tali bayilikleri ile projeleri doğrultusunda oluşturmuş olduğu Ozon Aktif Uygulama Merkezleri, bu noktaların kontrolündeki  satış, uzman kurum ve  kişilerin uygulama kontrolündeki satışı hedeflemektedir .
 •                Ecza deposu , toptan, katalog satıcılar  ve zincir marketlerde ürün satışı yapılamaz.
 •               Ozon Aktif ile çalışmak isteyen kurum ve kişilerden ilk önce şirket ilkeleri ve etik kurallarına uyması istenmektedir. Çalışma ilkelerin başında  her zaman adil, disiplinle oluşmuş standart  uygulama ve son kullanıcı memnuniyeti esas  gelmektedir.
 •               Satış modelinde peşin satış  olup hiçbir şekilde konsinye şekli uygulanmamaktadır. Şirket bünyesine katılan kurum ve kişilerin konu ve konumları şirket merkezi tarafından biçimlendirilmiş olmakla beraber birbirleri arası ilişki ,bölge ve rekabet , kazanç parametrelerinde şirket merkezi ile paralel çalışması gerekmektedir.
 •               Şirket bayiliklerin kurulmasında , temel stratejisi sermaye yerine, ilke ve bağlılık esaslarına uygun şekilde sistemini kurmasıdır.             
 •               Ürünümüzün diğer benzeri ürünlerden ayıran özellikleri ;
 •                %100 doğal saf , patentli , barkodlu , odalar ve borsalar birliğine kayıtlı , yurtdışında rekabet ve satılabilir formatı  , bütün iritasyon testleri ve mikrobiyel testlerinin yapılmış olması çeşitli hastane ve üniversitelerde denenmiş, üzerine tez hazırlanan bir tıbbi formatta olmasıdır.
 •                Sağlık Bakanlığı bildirimli olması ve çok geniş spektrumlu bir işleyişiyle çok kısa sürede sonuç vermesi ve dünya standartlarına uygun satış prensipleri ile büyüme ve gelişme hızını kendi kontrolünde tutmasını sağlamasıdır.
 •               Bayilik ve benzeri satışlarımızda reklam ilan ve benzeri yöntemleri kullanma ihtiyacı merkezlerimizle yapılacak anlaşmalar ve stratejilerle belirlenir .     
 •                Bayiler yapmış oldukları yatırıma uygun şekilde kazanç sağlayabildikleri oranı tespit etmede özgür çalışırlar. Gerekli çeşitli kotalara kendi istedikleri süreçte yeterliliklerini peşin siparişlerine bağlı ve merkez tarafından uygun görülecek alan ,bölge ve konu ve konuma uygun anlaşmalara ve sözleşmelere hukuki mesnetlere dayalı olmak kaydıyla , kararlı ve denenmiş kurallara uygun duruşları ile tespit ederler.
 •                 Şirket, ilke ve prensiplerine uyum gösteren tüm bayilerin her zaman hak, hukuk , bilgi ve Ozon Aktif ile anlaşmalı çalışan doktor ve uzman kadrosu ile , bilimsel veriler ve tarif edilebilecek bütün lojistik  desteği ile yanındadır. Bu duruş tüm Ozon Aktif bayilerine güven vererek istikrarlı bir büyümeyi getirmektedir.
 •                Ozon Aktif ile çalışmak ve kazanç sağlayan bütün bayilik bağlantılı kurum ve kişiler bu şekilde çalışmayı kabul ve taahhüt etmiştir.
 •                İşleyiş ile ilgili uygulama  ve önerilerin geçerliliği bütün bağlantılarıyla doğru sonuç ve asgaride bütün Ozon Aktif ailesi ile uyumlu olması temel şarttır.
 •                Yapılmış bulunan birçok yeni ürün ve cihazlar ve projeleri ile sağlıklı ve ölçülebilinir büyümesi hedeflemektedir.
 •  

                                                                                                                                                                                                                                               OZONAKTİF GENEL MÜDÜRÜ

                                                                                                                                                                                                                                                                   AKİF BUMİN

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et